Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #975

meitene

man patīk pusis, kurš ir 4 gadus jaunāks par mani. es zinu pēc pāris gadiem tam nebūtu baigā nozīme, bet tagad liekas ka nu ir jau gan.. 21 un 17. ehh. viņš ir ar labu humora izjūtu, gudrs, izskatīgs un varbūt pat nopietnāks un nosvērtāks kā es. ko lai dara (?)Anonīms
2018-04-14 07:56:02

Let it flow. Sāc būvēt attiecības, kāda starpība vecumam, ja viss pārējais ir labi? Galu galā, ja viss būs nopietni, tad paliksiet divi. Apkārtējiem - draugiem, vecākiem, nav jākontrolē un jānosaka jūsu attiecību nopietnība. To dari tu pati un tātad ir tikai viena barjera, kas prātā jānojauc - 4 gadu atšķirība atriecībās.

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.