Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #971

Žeņa

Esmu iemīlējies sievietē no Krievijas. Šomēnes viņa atbrauca ciemos. Mēs ~2ned. būsim nodzīvojuši kopā un viņa brauks atpakaļ. Es nespēju normāli aizmigt domājot par to, ka kaut kādai nākotnei kopā ar viņu man vispirms ir jāsaved sava dzīve kārtībā. Es pat savas domas neprotu savest kārtībā, kur nu vēl dzīvi. Nafig esmu tāds nemākulīgs lohs. Pls kill me.Anonīms
2018-04-12 04:14:06

Līdzīgi iet, izrādās tādu ir vēl, pārrobežas šāvēji! Un domas ir hoass, tās savest kārtībā nevar neviens, var tikai vest tās sev komfortablā virzienā.

Stārķis
2018-04-12 04:17:24

Večiem jākačā muskuļi un jāmeditē ar kardio, lai nav pārāk daudz spēka domām boshkā.

Margrieta
2018-04-12 08:02:13

irsā, ļaujat izgulēties cilvēkam un mīlēt vienkārši. viežprāši atradušies!

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.