Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #964

Rsu students

Tad kad ārā +20 ,bet Tu esi RSU students :))))))))))


Mary
2020-04-11 08:14:45

Do not miss your chance How do you do? You will be surprised how low prices can be. We have almost everything you might need. Hot Sales 20% : - Women Tops - Pants - Refurbished Phones - Laptops - Wearable Devices - Earrings - Home Appliance Parts - Luggage & Bags - High Tech Toys - Hunting - Shaving & Hair Removal - Building Supplies You can see even more here: https://tinyurl.com/rcpuf89 The best offer on the market. Best price and fast delivery.

QGWZOAVEM5AYG3RWXF www.bing.com
2021-09-24 12:40:48

QGWZOAVEM5AYG3RWXF www.google.com Where are you located ? I want to come to you one of these days


Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.