T-krekls, t-krekli, viss ir slikti, viss kārtībā, t-kreklu apdruka, t-kreklu dizains, dizaineris, sporta apģērbs, drēbes, viss būs labi, krekls, stils, mode, viss normāli, karsta vasara, Latvietis, Latvija, riga, dāvanas, dāvana, viss kārtībā, dzimšanas diena, vārdadiena, svētki, brīvienas, vecpuiši, vecmeitas.

"Viss ir slikti" - sāpe #958

Laura

Man ir 21 gads, nekad nav bijis draugs. Draudzenes, čomi, ģimene saka - Tu esi gudra, skaista, atraktīva. hmm. Man patīk dzīvot vienai, tas nesagādā problēmas, bet dažreiz man liekas, ka kaut kas nav kārtībā ar mani, iespējams. Advice?


Alksnis
2018-04-09 06:59:37

Katram savs laiks, kad doties attiecībās, man bija 16, citam bija 14. Pamēģini Tinderi, aizej uz randiņiem kādiem, vienkārši tāpat, ik pa laikam. Tur gan pārsvarā neko noturīgu neatradīsi, protams ir brīnumstāsti, bet lielākoties daudzi tur dzīvo ar konkrētu nolūku - nokniebties, bet ja tāds arī mērķis, it's also OK. Vēl arguments pamēģināt, ir tas, ka tu taču esi gudra, skaista, atraktīva sieviete, tev randiņa laikā būs būt nulle izdevumiem no sava maciņa, iztērēsi vien laiku, ko ieguldi tajā visā.