Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #930

es

no rīta beidzot saņēmos un aizgāju uz to namiņu.. kur pirmo x kādam pateicu, ka mīlu. vakar draugiem teicu “neatceros, kad pēdējo reizi raudāju vai vispār, ko tā īpaši jutu” .. nu tad šorīt asaras bira kā ozola zīles. tukšums jau ar laiku neaizpildās, tu tikai iemācies sadzīvot ar to. kā nu vien varulchQvjX
2023-09-26 10:57:24

UXMGhulxRJr

thZQdUvHAoGSW
2023-09-26 10:57:25

NiOwBaTp

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.