Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #882

Leonora123a

Ieraudzīju youtube savu veco kanālu ar apkaunojošiem video. Neatceros gmail ko izmantoju kad sen jau reģistrējos. Klasē par mani smejās.Leonora
2018-03-03 19:08:36

Palīdzat lūdzu man komentējat ko darīt

Anons
2018-03-04 02:29:20

Būsi slavena nākotnē. Nepalaid šo talantu vējā. Jo retais spēj tikt pamanīts. Dziedi, dejo. Jebkura publicitāte var nest labu naudu, respektīvi ar to var pelnīt. Tāpēc nepādzīvo. Taisi vēl video, līdz viņiem apnīk un ir par daudz. :)

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.