Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #864

lohs

Besī tas Dons. Vienmēr ar savām dziesmām uzsit pa jūtām. Namiņš, kaste, vārdi. - nu katram jau savas asociācijas, bet man - Namiņš, kurā skan pirmais “es Tevi mīlu” . Kaste, kurā apraktas -bildes, vēstules, grāmatas, sirdis. Vārdi - mīlu Tevi, viss būs kārtībā. Dziesma jau laba Nu kur tā var nu. Lūdzu, neraksti vairs dziesmas, Don!3AAA
2018-02-21 16:26:23

Bet jā, tev taisnība! Viņš ar savām dziesmām psiholoģiski spēlējas ar mūsu zemapziņām. Don, Lūdzu, brauc uz Austrāliju.

CsUTlWGraePdzg
2023-11-05 11:22:18

IEjtzehViD

ECWjkYzKo
2023-11-05 11:22:19

CuXtoAEZUTbLYMFr


Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.