Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #830

Anonīms

Pēdējo pus gadu esmu ļoti pieņēmusies svarā, nemitīgs stress. Pēdējos 2 mēnešus eju uz zāli, cenšos atgūt pašnovērtējumu, liekas ka savam puisim esmu apnikusi. Kāpēc viss ir tik slikti?Anonīms
2018-02-11 08:30:06

Aizbrauc uz nedēļu vai divām kaut kur viena, tad arī sapratīsi kas tev pietrūkst un puisis sailgosies. Nekur baigi tālu, piemēram uz Daugavpili.

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.