Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #786

Anonīms

2014.gadā iekļuvu nelielā autoavārijā. Gadu pēc tam dzēru visādas zāles pret sprandas un galvas sāpēm. Tās zāles ietekmēja manus zobus ļoti negatīvi un tagad jūtu sekas... Jau no 2015.gada, kad pēkšņi sāka brukt zobi pa gabaliem, eju vairākas reizes mēnesī labot zobus, bet pat pēc daudzām labošanām izrauti jau visi 8tie zobi, daudzi 7tie (arī bez tiem iemācījos dzīvot), un tā kā visi 5to zobi man nav jau no skolas laikiem, tad 6tos man vajag, lai būtu uz ko ēst. Tā nu nesen man zobārsts paziņoja, ka vienu 6to glābt nevar, ir jāizrauj un jāliek implants, kas kā minimums maksā 1400 eur... Kaut kā to paveikšu, bet viss vēl nav beidzies un viss vēl nav salabots. Domājiet, cilvēki, ko darat un kādas zāles lietojat... Un saprotiet, ka citiem ir vēl sliktāk.IfVwLhoctmgW
2023-09-13 09:59:36

WZdfLUBbKzT

LAKrwjqbJRl
2023-09-13 09:59:37

RIzvLXxCDubkH

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.