Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #601

Pele

Pirms ilga laika izšķīros no drauga. Vēl aizvien nevaru tikt pāri.Enrike
2017-12-24 14:23:35

Parasti sev uzlieku termiņu, ka līdz X dienai, tam konkrētam brīdim tikšu pāri. Arī mēdzu noteikt uzdevumu, lai skaidrs arī ķermenim, ka tīrīšanās process notiek, ne tikai prātam. Teiksim izdzerot 5 ūdens glāzes katru dienu un sākot rītu ar treniņu pēc nedēļas ir viss.

Anonīms
2017-12-25 11:40:38

Nāks jauni sūdi, vecie aizmirsīsies

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.