Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #376

Anonīms

Jau sen šo gribēju realizēt. Bet domains -visirslikti.lv bij aizņemts...bet jūs gudrīši uzlikāt .eu ..... tagad tiešām vissirslikti.... bez komentariem. Mans biznesa plāns ir izgāzies.... dzive ir viss ir slikti un jegas vairs nekam navAnonīms
2019-09-28 13:20:29

Gribu ēst, bet man nav līdzi naudas. Draudzene neiet uz kekabu, jo Oma ir kompānija. Piedāvā ēst pēc mūžības, kad jau būs pagājušas 23 stundas pēc pēdējās ēdienreizes. Esmu ļoti bēdīgs un izsalcis.

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.