Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #244

ja neesi super depresīvs lūdzu netēre savu laiku un nelasi šo

es nezinu vai var šajā saitā par kaut ko tādu runāt... sāpes mani skar katru dienu, gan fiziski, gan emociāli. fiziskās sāpes- man tās nav kā piemēram papīra griezums, vai ka kāds mani pagrūda skolas gaitenī. man tās ir kā spēcīga plaukstas saskarsme ar manu vaigu, Muguru, galvu par nesakoptu virtuvi vai neizdarītiem mājas darbiem. emocionālās- man tās nav kā piemēram kāds tev pasaka ej tur un tur. man tās ir non stop domas: cik labu būtu,ja es te vairs nebūtu, cik labi būtu ja man vairs nebūtu jādzird sava elpa un jāskatās caur šīm fake acīm. bet man ir bail aiziet. esmu iesprūdusi.


Liene
2018-01-04 10:21:25

Lūdzu, nedari sev pāri! "Ja Jums ir slikta pašsajūta vai nomāc domas par pašnāvību un tuvumā nav neviena, ar ko aprunāties un kam lūgt palīdzību, zvaniet uz krīzes centra „Skalbes” krīzes tālruni, kur Jūs uzklausīs un sniegs padomu. Diennakts krīzes tālruņi 67222922 (Lattelecom) 27722292 (Bite)"

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.