T-krekls, t-krekli, viss ir slikti, viss kārtībā, t-kreklu apdruka, t-kreklu dizains, dizaineris, sporta apģērbs, drēbes, viss būs labi, krekls, stils, mode, viss normāli, karsta vasara, Latvietis, Latvija, riga, dāvanas, dāvana, viss kārtībā, dzimšanas diena, vārdadiena, svētki, brīvienas, vecpuiši, vecmeitas.

"Viss ir slikti" - sāpe #244

ja neesi super depresīvs lūdzu netēre savu laiku un nelasi šo

es nezinu vai var šajā saitā par kaut ko tādu runāt... sāpes mani skar katru dienu, gan fiziski, gan emociāli. fiziskās sāpes- man tās nav kā piemēram papīra griezums, vai ka kāds mani pagrūda skolas gaitenī. man tās ir kā spēcīga plaukstas saskarsme ar manu vaigu, Muguru, galvu par nesakoptu virtuvi vai neizdarītiem mājas darbiem. emocionālās- man tās nav kā piemēram kāds tev pasaka ej tur un tur. man tās ir non stop domas: cik labu būtu,ja es te vairs nebūtu, cik labi būtu ja man vairs nebūtu jādzird sava elpa un jāskatās caur šīm fake acīm. bet man ir bail aiziet. esmu iesprūdusi.


Liene
2018-01-04 10:21:25

Lūdzu, nedari sev pāri! "Ja Jums ir slikta pašsajūta vai nomāc domas par pašnāvību un tuvumā nav neviena, ar ko aprunāties un kam lūgt palīdzību, zvaniet uz krīzes centra „Skalbes” krīzes tālruni, kur Jūs uzklausīs un sniegs padomu. Diennakts krīzes tālruņi 67222922 (Lattelecom) 27722292 (Bite)"