Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #1308

Sarkofāga pasažieris

Manai dievietei mani vairs nevajag, jāsēž mājās karantīnā, alkohols beidzās jau pirmdien un krapāļa vispār nav. Šķiet, ka esmu pārāk jauks tik sasodīti ļaunai pasaulei, bet būt kretīns arī negribu. Mājas brūk kopā, bet nav enerģijas situāciju uzlabot, laukos daudz darba, bet tur netieku, jāēd griķi ar konserviem un griķu konservi, sāp visas maliņas kā arī sāku ievērot to, ka esmu palaidis lielāko daļu no dzīves garām savas mentālās slimības dēļ, par kuras eksistenci nebiju zinājis un domājis līdz šim. Ir baigā dirsā un negribas dzīvotAnonīms
2020-03-30 07:15:22

Bet tev vismaz ir māja! Ko tik es neatdotu par brūkošu māju, es neprotu remontēt un visdrīzāk gadi ietu līdz saņemtos kaut ko remontēt. Galvenais atcerēties, ka tu esi tāds kāds esi un visam savs laiks, viss būs labi.

Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.