Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #1091

Lauma

Neiet tas ka šodien neizgāja skati, kam cītīgi gatavojos jau mēnesi iepriekš un kad viss beidzot bija kārtībā lai dotos uz Csdd nodomāju pie sevis, kaut lai viss šodien būtu ok. Aizbraucu uz Csdd un izrādās ka man jāgaida otrdiena lai uzliktu auto atpakaļ uzskaitē, līdz ar to šodien ienīstu gan pati sevi, gan csdd, gan dziesmu svētkus, jo tā pirmdiena nebūtu brīva un ātrāk varētu doties uz Csdd


Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.