Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #108

Anonīms

Sēžu autobusā un mēģinu atrast vēl kaut cik pozitīvas šūnas sevī. Bezcerīgi. Braucu iziet OVP. Protams, no mājām izgāju vēlāk nekā plānots un nokavēju autobusu, kurš, patiesībā, atbrauca pārāk ātri. Labi, štrunts par to, 3. autobuss iet biežāk nekā miršķinu acis. Patiesībā, visskumjākais šajā stāstā ir tas, ka es tagad labprāt būtu savā darbā, dzertu kafiju un darītu lietas, BET nē, es jau 40min braucu posmu Ilūkstes iela - Daugavas stadions. Lieki piebilst, ka darba vieta nav centrā un pēc veselības pārbaudes būs jābrauc atpakaļ.


Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.