Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #1023

Tavs kaimiņš

Gandrīz katru vakaru pa logu vēroju meiteni, kas dzīvo pretējā mājā stāvu zemāk. Perfekcija. Diemžēl viņa nekad neuzzinās, ka eksistēju. Un ja uzzinās, gjau nepatikšu tāpat.vērotāju vērotājs
2018-05-09 16:12:10

Ir tie kuri redz vērotājus, netieši skatoties, vai pārlaižot skatienu redz un savā veidā izbauda šo komunikāciju. Es arī tādus krutus vakarus vēlos, bet nemaz nedomātu par tiešu iepazīšanos. Bet tu pamēģini, jo par patikšanu vai nepatikšanu ir tikai viens reāls veids kā uzzināt - pievēršot sev uzmanību kaut kā vai uzrunājot tieši. Dzīve pārsteidz. Hipotēka nepārsteidz.

jQCZIVkuvKqXdPH
2024-03-04 19:07:32

jebGRKtnuyVL

YTIGakCVOKyblgRh
2024-06-05 14:44:19

azcVIHfv


Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.