Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.

"Viss ir slikti" - sāpe #1013

Mašīnists

Jūs visi izlasāt, bet neko nespiežat :( Tas ir tāpat kā, kad viņa izlasa, bet neatbild. #lifegoals #stilltryingxx Captain xx
2018-05-02 11:26:38

Agrāk, lai tiktu te topā visai klasei sūtīju linku un teicu, lai spiež Žēl un tad Osis bļa uzrakstīja savu un visa skola nobalsoja par viņu, neiekļuvu topā.

dunfWUwy
2024-02-19 01:30:07

uZVloyFbgTXPak

APbZJOhegCLzEWoa
2024-03-11 17:53:35

HdbFDyEQMOl


Sarkanā poga un latviešu stilīgo frāžu dizaina t-krekli, džemperi, jakas ar kapuci un cepures ar skaidrojumiem angļu valodā. Vīriešu un sieviešu izmēros, melni, balti un ir arī gaiši rozā. Šī būs neaizmirstama dāvana kādam! Kvalitatīvi, oriģināli un ar piegādi visā Latvijā, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Talsos, Ventspilī, Mārupē, Alūksnē, Bauskā un visur pasaulē.